Навчальний процес

3e8d29 3d98358fb8804668b39ecf745ed1bd6a

У древньому місті Стрий, на березі гірської річки, посеред зелених столітніх лип, росташувалося наше рідне училище - Вище професійне училище №8 міста Стрия. Засвою довгу історію, а засноване училище в січні 1945 року, в училищі здобули професійний фах та стали кваліфікованими робітниками близко 40 тисяч випускників.
У Вище професійне училище №8 м. Стрия приймаються юнаки та дівчата з освітою 9-11класів та віком від 15 до 26 років. Зараховані в училище учні забезпечуються стипендією, харчуванням та гуртожитком.
В училищі працюють талановиті, розумні та обдаровані викладачі і майстри виробничого навчання, які передають свої знання та досвід учням. До послуг наших учнів десятки добре обладнаних навчальних кабінетів, лабораторій, навчально - виробничих майстерень, культурно - побутовий корпус з актовим залом та їдальнею, спортивний тринажерний та конфереційний зал, гуртожиток із євроопаленням, кінозалом, бібліотека та інтернетом.
Законом життя в училищі для працівників є латинський вислів "Fmilia una sumus" - "Ми є одна сім'я". Ласкаво запрошуємо до нас на навчання.